Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Aksídent i réndë në Rubik, humbasin jetën 4 anëtarë të një familjeje

Aksídent i réndë në Rubik, humbasin jetën 4

Një àksident i réndë ka ndodhur këtë mbrëmje në aksin Milot-Rrëshen, ku një makinë është pérplasur me një kamion. Kanë humbur jetën 4 persona dhe një tjetër ka mbetur i plagosur. Bëhet me dije se víktimat ishin anëtarë të së njëjtës familje dhe ishin nga Kosova. Nuk dihen ende shkaqet e àksidentit, por policia ndodhet në vendngjàrje dhe po hetohet./K.C/dritare.net