Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Agron Llakaj humb njeriun e afërt: Na ke kërkuar të mos derdhim lot

Agron Llakaj humb njeriun e afërt: Na ke kërkuar të mos derdhim

Aktori i njohur i humorit Agron Llakaj ka humbur , nënën e gruas.

Në një postim në instagram, Llakaj shkruan fjalë prekëse për të, ndërsa thotë se ajo i ka kërkuar familjarëve që të mos derdhin lot për të.


“…ike Nena Maro ! Ike ! E sic me thoje-” Te Zotit jemi dhe te Zoti do kthehemi ! “…e mira dhe e dashura nena Maro ! Na ke kerkuar te mos derdhim lote me largimin tend,se ” rrojta sa desha ! “-thoje…,e te te mbajme mend ashtu te dashur e te qeshur….,nene madhe Maro ! Udhe te mbare drejt Zotit….,

shpirti yt eshte ketu ku e ke shperndare…,ne femije e niper e mbesa….,te Kostandina ,te Alkida dhe Eno….por edhe te une ,se si nene te desha dhe si bir me deshe ! Lamtumire nene e dashur Maro!”, shkruan Llakaj./ I.M-Dritare.net

Agron Llakaj humb njeriun e afërt: Na ke kërkuar të mos derdhim