Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Adele vijon të ҫudisë fansat me pamjen e saj!

Adele vijon të ҫudisë fansat me pamjen e saj!

Adele është padyshim një nga këngëtaret më të mira në botë, ndërsa një vit më parë ajo ka ҫuditur fansat e saj, kur u shfaq në public e transformuar në pamje.

Adele vijon të ҫudisë fansat me pamjen e saj!

Adele, ka mbajtur një dietë të jashtëzakonshme, ku ka humbur shumë kilogramë dhe tani në pamje nuk është Adele e para një viti.

Adele vijon të ҫudisë fansat me pamjen e saj!

Së fundmi në një foto të publikuar në instagram, Adele ka vijuar me suprizat.

Adele vijon të ҫudisë fansat me pamjen e saj!

Ajo është shfaqur në forma mjaft të mira, ndërsa kilogramët e tepërta për të tanimë janë e shkuar./ I.M-Dritare.net