Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

5 orë ndjekje në det. Sekuestrohet gomonia që po transportonte drogë në Vlorë

5 orë ndjekje në det. Sekuestrohet gomonia që po transportonte
foto ilustruese

Policia ka zhvilluar një operacion në det, pasi një gomone dyshohej se po transportonte drogë.

Gomonia e vënë në shënjestër nga policia u braktis nga skafistët dhe u bllokua nga policia.

Dyshohet se pakot e drogës janë hedhur në det, ndërsa forcat e policisë vijojnë kontrollet në tokë, për kapjen e personave të dyshuar./E.B-dritare.net