Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

3 të vdekur dhe 132 raste të reja me koronavirus sot në Shqipëri!

3 të vdekur dhe 132 raste të reja me koronavirus sot në

95 të shëruar, 132 raste të reja dhe 3 humbje jete në 24 orët e fundit, është bilanci i shkaktuar nga koronavirusi në vendin tonë.

Deri më tani në vendin tonë ka pasur:

Testime totale 86378

Raste pozitive 13391

Raste të shëruara 7629

Raste Aktive 5382

Humbje jete 380./ I.M-Dritare.net