Na ndiqni edhe në

Moti

Vapë dhe shi/Ja moti për sot!

Vapë dhe shi/Ja moti për sot!

Pas shumë ditëve të nxehta, me temperatura tej normales për shtatorin, sot parashikohet që në vend të ketë reshje shiu. Gjatë pasdites vendi do të pushtohet nga vranësirat, duke sjellë rrebeshe shiu afatshkurtra. Temperaturat do të luhaten në të njëjtat vlera, nga 15 deri në 33 gradë celsius./L.F-dritare.net