Na ndiqni edhe në

Moti

Temperatura të larta dhe erë/Parashikimi i motit për sot!

Temperatura të larta dhe erë/Parashikimi i motit për sot!

Vendi sot do të jenë nën kushtet e qëndrueshme atmosferike. Në të gjithë vendin do të mbizotërojnë kthjellimet. Temperaturat e ajrit do të luhaten në vlerat nga 15 deri në 35 gradë celsius. Era do të fryjë me shpejtësi 45 km/h duke krijuar dallgëzim mbi 4 ballë në det./L.F-dritare.net