Na ndiqni edhe në

Moti

Shira të rrëmbyeshëm/ Parashikimi i motit për sot!

Shira të rrëmbyeshëm/ Parashikimi i motit për sot!

Pjesa e parë e ditës do të jetë me vranësira të dendura dhe reshje shiu në të gjithë vendin. Herë pas here, shirat do të jenë të rrëmbyeshëm. Gjatë pasdites kushtet e motit do të përmirësohen. Temperaturat do të luhaten në vlerat nga 6 deri në 24 gradë celsius. Era do të fryjë me shpejtësi 45 km/h në det duke krijuar dallgëzim 4-5 ballë./L.F-dritare.net