Na ndiqni edhe në

Moti

Parashikimi i motit për sot!

Parashikimi i motit për sot!

Vendi sot do të jetë nën ndikimin e vranësirave. Më të shpeshta do të jenë në zonat qendrore dhe veriore, duke sjellë rrebeshe shiu. Temperaturat e ajrit vijojnë të ulen duke u luhatur në vlerat, nga 8 deri në 27 gradë celsius./L.F-dritare.net