Na ndiqni edhe në

Moti

Parashikimi i motit për sot!

Parashikimi i motit për sot!

Vendi sot do të pushtohet nga vranësirat dhe reshjet e dendura. Gjatë orëve të mbrëmjes, pritet që kushtet atmosferike të përmirësohen. Temperaturat do të ulen në mëngjes duke u luhatur në vlerat nga 11 deri në 26 gradë celsius. Era do të fryjë mesatare në det, duke krijuar dallgëzim 4 ballë./L.F-dritare.net