Na ndiqni edhe në

Moti

Parashikimi i motit për sot!

Parashikimi i motit për sot!

Dita e sotme do të jetë e mbizotëruar nga moti i mirë dhe me diell. Në të gjithë vendin temperaturat do të jetë relativisht të larta, duke arritur deri në 18 gradë celsius. Ndërsa në javën në vijim, moti pritet të ndryshojë duke sjellë shtime të vranësirave dhe shira, në të gjithë vendin./L.F-dritare.net