Na ndiqni edhe në

Moti

Parashikimi i motit për sot!

Parashikimi  i motit për sot!

Vendi sot gjatë orëve të para të ditës, do të jetë nën ndikimin e vranësirave kalimtare, por pa reshje shiu. Temperaturat e ajrit do të luhaten në vlerat nga 8 deri në 30 gradë celsius. Era do të fryjë mesatare në tokë dhe e fortë në det duke krijuar dallgëzim 5 ballë. Moti do të jetë i vranët deri në fund të kësaj jave, por nuk parashikohet të ketë reshje shiu./L.F-dritare.net