Na ndiqni edhe në

Moti

Parashikimi i motit për sot!

Parashikimi i motit për sot!

Vendi sot do të mbizotërohet nga vranësirat e shumta. Në zonat veriore, dhe pjesërisht në zonat qendrore, do të ketë reshje shiu të izoluara. Gjatë orëve të pasdites dhe në vijim, pritet përmirësim i kushteve atmosferike. Era do të fryjë e fortë në det, duke krijuar dallgëzim 5 ballë./L.F-dritare.net