Na ndiqni edhe në

Moti

Moti/Ja ku do të ketë shi sot!

Moti/Ja ku do të ketë shi sot!

Vendi sot do të karakterizohet nga alternime vranësirash dhe kthjellimesh. Në pjesën e dytë të ditës, do të ketë shtim të vranësirave duke sjellë rrebeshe shiu në zonat jugore-juglindore. Temperaturat do të luhaten në vlerat nga 11 deri në 33 gradë celsius./L.F-dritare.net