Na ndiqni edhe në

Moti

Ku do të bjerë shi? Ja parashikimi i motit për sot!

Ku do të bjerë shi? Ja parashikimi i motit për sot!

Kjo e diel do të jetë idealja për plazh dhe pushuar. Sot vendi ynë do të mbizotërohet nga moti i kthjellët, por nuk do të mungojnë reshjet e shiut. Do të jenë të izoluara në relievet malore.

Vija bregdetare do të jetë kryesisht e kthjellët dhe temperatura jo të larta. Temperaturat do të luhaten nga 13 në 34 gradë celsius./K.C/dritare.net