Na ndiqni edhe në

Moti

Parashikimi i motit për sot!

Parashikimi i motit për sot!

Territori shqiptar sot do të jetë nën ndikimin e kthjellimeve dhe vranësirave të shpeshta. Temperaturat e ajrit do të ulen në mëngjes, por do të mbeten konstante gjatë ditës, duke u luhatur në vlerat nga 5 deri në 24 gradë celsius. Era do të fryjë me shpejtësi 45 km/h, duke krijuar dallgëzim 4 ballë./L.F-dritare.net