Na ndiqni edhe në

Moti

Java nis me diell/ Ja si do të jetë moti sot!

Java nis me diell/ Ja si do të jetë moti sot!

Java nis me diell në të gjithë vendin. Dita e sotme do të mbizotërohet nga mot me kthjellime dhe vranësira. Por në pjesën e madhe të vendit do të ketë diell, kryesisht i nxehtë në zonat bregdetare. Temperaturat do të luhaten nga 7 deri në 26 gradë celsius./K.C/dritare.net