Na ndiqni edhe në

Moti

Ja si do të jetë moti sot!

Ja si do të jetë moti sot!

Moti do të mbetet me vranësira mesatare deri të dendura dhe rreshje shiu në zonën perëndimore me aktivitet kryesor në pjesën e parë të ditës. Era do të jetë me drejtim Jugperëndim me shpejtësi 10-15 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 5 me lartësi vale 1,0 -1,5 metër në det të hapur.

Temperaturat do të luhasin nga 8 gradë celsius deri në 23 gradë celsius./E.B-dritare.net