Na ndiqni edhe në

Moti

Ja si do të jetë moti sot!

Ja si do të jetë moti sot!

Moti sot do të mbetet me kthjellime dhe vranësira të pakta në zonat malore. Era do të jetë me drejtim Veriperëndim me shpejtësi 7 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forcës 3 me lartësi vale 0,3 -0,5 metër në det të hapur.

Temperaturat do të jenë me rënie në mëngjes, duke luhatur nga 6 gradë celsius deri në 24 gradë celsius./E.B-dritare.net