Na ndiqni edhe në

Moti

Ja si do të jetë moti sot!

Ja si do të jetë moti sot!

Moti për ditën e sotme parashikohet me vranësira mesatare deri të dendura.

Parashikohet që reshjet e shiut me intensitet të ulet, të bëhen prezente në orët e paradites fillimisht në pjesën bregdetare e për t’u shtrirë më pas në pjesën jugore me intensitet të ulët dhe mesatar në formën e shtrëngatës.

Temperaturat e ajrit do të luhasin nga 0 gradë celsius deri në 16 gradë celsius./E.B-dritare.net