Na ndiqni edhe në

Moti

Ja si do të jetë moti sot!

Ja si do të jetë moti sot!

Moti për sot do jetë me rreshje shiu me intesitet mesatar dhe rrebeshe.

Era do të jetë me drejtim Juglindje me shpejtësi 7-12 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 4me lartësi vale 0,5 -1,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rënie në mesditë.

Temperaturat do të luhasin nga 8 gradë celsius deri në 24 gradë celsius./E.B-dritare.net