Na ndiqni edhe në

Moti

Ja si do të jetë moti sot!

Ja si do të jetë moti sot!

Moti sot do të vijojë me vranësira mesatare dhe rreshje shiu jo të vazhdueshme. Era do të jetë me drejtim jugperëndim me shpejtësi 7 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forcës 3 me lartësi vale 0,5 -1,0 metër në det të hapur.

Temperaturat do të jenë pa ndryshime të konsiderueshme, duke luhatur vlerat nga 8 gradë celsius deri në 23 gradë celsius./E.B-dritare.net