Na ndiqni edhe në

Moti

Ja si do të jetë moti sot!

Ja si do të jetë moti sot!

Moti sot do të jetë me alternime kthjellimesh dhe vranësira mesatare të pasuara nga rreshje shiu lokale. Era do të jetë me drejtim Jugperëndim me shpejtësi 8 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forcës 4 me lartësi vale 0,5 -1,0 metër në det të hapur.

Temperaturat do të mbeten kostante duke luhatur nga 6 gradë celsius deri në 23 gradë celsius./E.B-dritare.net