Na ndiqni edhe në

Moti

Ja si do të jetë moti sot!

Ja si do të jetë moti sot!

Vendi sot do të jetë nën ndikimin e motit të vranët. Dita sot do të jetë me shi dhe temperaturat do të ulen ndjeshëm. Rrebeshet e shiut pritet të jenë më të shpeshta në zonat malore përgjatë pasdites. Termometri do të shënojë vlerat nga 10 deri në 29 gradë celsius./L.F-dritare.net