Na ndiqni edhe në

Moti

Ja si do të jetë moti sot!

Ja si do të jetë moti sot!

Moti do të mbetet me alternime kthjellimesh në zonën perëndimore, ndërsa në lugina dhe zonat malore do të ketë mjegullinë dhe vranësira kalimtare.

ra do të jetë me drejtim Jugperëndim me shpejtësi 10 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forcës 4 me lartësi vale 0,5 -1,0 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rritje, duke luhatur nga 7 gradë celsius deri në 28 gradë celsius./E.B-dritare.net