Na ndiqni edhe në

Moti

Ja si do të jetë moti sot!

Ja si do të jetë moti sot!

Moti do të mbetet me alternime kthjellimesh dhe vranësira mesatare të pasuara nga rreshje shiu dhe rrebeshe në zonat malore.

Era do të jetë me drejtim Veriperëndim me shpejtësi 7 m/sek në bregdet.Valëzimi do të jetë i forcës 3 me lartësi vale 0,5 -1,0 metër në det të hapur.

emperaturat do të luhasin nga 5 gradë deri në 25 gradë celsius./E.B-dritare.net