Na ndiqni edhe në

Moti

Ja si do të jetë moti sot!

Ja si do të jetë moti sot!

Moti sot do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta deri mesatare ku nuk përjashtohet mundësia e rreshjeve të izoluara në lindje.

Era do të jetë me drejtim Veriperëndim me shpejtësi 8-10 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 4 me lartësi vale 0,5 -1,5 metër në det të hapur.

Temperaturat do të jenë me rënie në mëngjes, duke luhatur nga -1 gradë celsius deri në 20 gradë celsius./E.B-dritare.net