Na ndiqni edhe në

Moti

E marta nis me shi, në këto zona do të ketë dëborë!

E marta nis me shi, në këto zona do të ketë

Kjo e martë ka nisur me shi dhe vranësira në disa zona të vendit. Reshjet do të mbizotërojnë në vend përgjatë ditës. Në majat e alpeve do të ketë dëborë. Në mesditë reshjet largohen nga disa pjesë të vendit, për t'ua lënë radhën vranësirave dhe diellit. Temperaturat do të pësojnë rënie./K.C/dritare.net

E marta nis me shi, në këto zona do të ketë