Na ndiqni edhe në

Moti

E diela me mot të paqëndrueshëm. Ja parashikimi për sot!

E diela me mot të paqëndrueshëm. Ja parashikimi për sot!

E diela në vend do të karakterizohet me mot të paqëndrueshëm. Gjatë pjesës së parë të ditës do të ketë kthjellime, por gjatë pasdites vranësirat do të shtohen. Era do fryjë e lehtë në tokë dhe mesatare në det me shpejtësi 40 km/h nga drejtimi Jugor duke krijuar dallgëzimi 4 ballë. Temperaturat e ajrit do luhaten në vlerat nga 6°C deri në 28°C./L.F-dritare.net