Na ndiqni edhe në

Moti

Ditë me diell dhe temperatura të larta, parashikimi i motit për sot!

Ditë me diell dhe temperatura të larta, parashikimi i motit për

Dita e sotme do të karakterizohet nga moti i kthjellët dhe me diell. Temperaturat përgjatë kësaj të mërkure do të jenë të larta, duke u luhatur vlerat nga 7°C deri në 31°C. Era do fryjë mesatare në tokë dhe e fortë në det me shpejtësi 40 km/h nga drejtimi jugor duke krijuar dallgëzimi 4 ballë./L.F-dritare.net