Na ndiqni edhe në

Modë

Këto veshje dhe aksesorë trendi do ta bëjnë të duket skandal edhe trupin më perfekt

Këto veshje dhe aksesorë trendi do ta bëjnë të duket

Çdo vit, blogeret dhe revistat e famshme bëjnë lista të antitendencave. Dhe disa veshje, aksesorë përfundojnë në këtë listë shpeshherë pasi janë tepër të vështira për t’u kombinuar dhe ato nxjerrin në pah të metat e trupit, në vend që t’i fshehin. Këto rroba, aksesorë vazhdojnë të jenë pjesë e gardërobës së shumë vajzave të njohura.

Këto veshje dhe aksesorë trendi do ta bëjnë të duket

Ne kemi sjellë për ju, një listë të rrobave, këpucëve dhe aksesorëve me të cilat vajzat duhet të jenë shumë të kujdesshme. Po, ato mund të ndihmojnë në krijimin e një pamje mbresëlënëse, por nuk do të nxjerrin në pah pjesët më të mira të trupit.

1. Bluzet, fundet, fustanet me pjesën e pasme të gjatë.

Këto veshje dhe aksesorë trendi do ta bëjnë të duket

2. Pantallona capri

Këto veshje dhe aksesorë trendi do ta bëjnë të duket

3. Veshjet dhe bluzat e bëra me copë të hollë

Këto veshje dhe aksesorë trendi do ta bëjnë të duket

4. Pantallona harem

Këto veshje dhe aksesorë trendi do ta bëjnë të duket

5. Kapëse flokësh me perla

Këto veshje dhe aksesorë trendi do ta bëjnë të duket

6. Sutjena me shumë sfungjer

Këto veshje dhe aksesorë trendi do ta bëjnë të duket

7. Geta me printime abstrakte

Këto veshje dhe aksesorë trendi do ta bëjnë të duket

8. Këpucë me majë të mprehtë dhe takë të vogël.

Këto veshje dhe aksesorë trendi do ta bëjnë të duket

9. Këto pantallona të shkurtra

Këto veshje dhe aksesorë trendi do ta bëjnë të duket

10. Xhaketa me shpatulla të gjera

Këto veshje dhe aksesorë trendi do ta bëjnë të duket

11. Xhupat super të gjatë

Këto veshje dhe aksesorë trendi do ta bëjnë të duket

12. Xhaketë xhins e prerë./K.C/dritare.net

Këto veshje dhe aksesorë trendi do ta bëjnë të duket