Na ndiqni edhe në

Modë

Gjithçka që duhet të dini për veshjen me kokë luani të Kylie Jenner!

Gjithçka që duhet të dini për veshjen me kokë luani

Kylie Jenner di si të tërheqë vëmendje. 25 vjeçarja, mori pjesë në sfilatën e Schiaparelli në Javën e Modës në Paris e veshur me një fustan të zi prej kadifeje pa rripa, në anë të secilit ishte vendosur një kokë luani në madhësi reale.

Gjithçka që duhet të dini për veshjen me kokë luani

Kylie nuk ishte e vetmja që tronditi me këtë pamje. Irina Shayk tërhoqi vëmendjen në tapetin e kuq me një fustan të zi, me një mëngë.

Gjithçka që duhet të dini për veshjen me kokë luani

Kylie falënderoi stilistin dhe drejtorin kreativ Schiaparelli, Daniel Roseberry për përvojën unike të modës.

Sipas shënimev, Roseberry u frymëzua nga Ferri i Dantes për të krijuar fustanin e Kylie./L.F-dritare.net