Na ndiqni edhe në

Modë

Fustanet më në modë të kësaj vere!

Fustanet më në modë të kësaj vere!

Nëse po mendoni për të ndërruar gardërobë këto ditë, ju sugjerojmë disa veshje nga prezantuesja Christine Lampard.

Fustanet më në modë të kësaj vere!

Të markave të ndryshme, jo vetëm shumë stil por mbi të gjitha komode. E veçanta e këtyre veshjeve dhe trendit të kësaj vere, janë fustanet poshtë gjurit.

Fustanet më në modë të kësaj vere!

Fustanet më në modë të kësaj vere!

Kryesisht me ngjyra të forta, por edhe me printe me lule.

Fustanet më në modë të kësaj vere!

Fustanet më në modë të kësaj vere!

Janë lehtësisht të kombinueshme me sandale me pak takë, këpucë të sheshta, apo edhe atlete për shëtitjet e pasditeve. Hidhini nëj sy sugjerimeve nga Lampard./L.F-dritare.net

Fustanet më në modë të kësaj vere!

Fustanet më në modë të kësaj vere!