Na ndiqni edhe në

Modë

Fustanet me lule, idealet për këtë sezon!

Fustanet me lule, idealet për këtë sezon!

Pavarësisht luhatjeve të motit herë pas herë këtë fund maji, sezoni i fustaneve është çelur. Ndaj ne po ju sjellim disa lloje fustanesh me lule, printi që nuk do të dalë kurrë nga moda.

Fustanet me lule, idealet për këtë sezon!

E veçanta e këtyre fustaneve, të preferuarat e moderatores Holly Willoughby, është modeli me mëngë dhe gjatësia deri tek gjuri.

Fustanet me lule, idealet për këtë sezon!

Fustanet me lule, idealet për këtë sezon!

Fustanet me lule, idealet për këtë sezon!

Shikoni në gardërobën e mamasë, se me siguri një model i tillë do ta ketë pasur patjetër.

Fustanet me lule, idealet për këtë sezon!

Fustanet me lule, idealet për këtë sezon!

Fustanet me lule, idealet për këtë sezon!

Fare mirë mund të kombinohen me atlete, por edhe me sandale me pak takë./L.F-dritare.net