Na ndiqni edhe në

Modë

Foto/ Një ide nga Kate Middleton si të visheni nëse do të shkoni në muze!

Foto/ Një ide nga Kate Middleton si të visheni nëse do të

Dukesha e Kembrixhit ishte sot për një vizitë në Muzeun e Historisë Natyrore në Londër.

Foto/ Një ide nga Kate Middleton si të visheni nëse do të

Kate, e cila studioi histori arti në universitet ishte veshur shumë thjesht, me një palë xhinse blu, një bluze të bardhë nga Ralph Lauren dhe xhaketë me ngjyrë salmoni 1,795 paundëshe nga Chlo.

Foto/ Një ide nga Kate Middleton si të visheni nëse do të

Këtë veshje ajo e kombinoi me atletet e saj të preferuara Veja, kishte si aksesore një varëse ari nga Daniella Draper dhe vathë po prej ari.

Foto/ Një ide nga Kate Middleton si të visheni nëse do të

Bukuroshja mbretërore i mbajti flokët lëshuar dhe kishte bërë një makijazh shumë të lehtë, bie në sy vetëm pak rouge në mollëza dhe buzëkuqi rozë. Kishte vënë edhe unazën e famshme prej safiri dhe diamanti të princeshës Diana./K.C/dritare.net

Foto/ Një ide nga Kate Middleton si të visheni nëse do tëFoto/ Një ide nga Kate Middleton si të visheni nëse do tëFoto/ Një ide nga Kate Middleton si të visheni nëse do të