Na ndiqni edhe në

Modë

Foto/ Fustanet më unike që kanë veshur të famshmet, në dasmën e tyre!

Foto/ Fustanet më unike që kanë veshur të famshmet, në

Tradicionalisht në mbarë botën një nuse vesh fustan të bardhë në ditën e dasmës. Por, nuk kemi pse të kufizohemi vetëm tek e bardha, në ditën më të bukur të jetës sonë. Sidomos sot kur industria e modës ka kaq shumë opsione interesante për t'i bërë gjërat më të veçanta në ditën e dasmës. Është më se e qartë, kjo është ajo çfarë kërkojnë të famshmit. Dhe nuk është aspak çudi që ata janë gjithmonë avangardë kur bëhet fjalë për stilin.

Dritare.net ka sjellë sot për ju, fustanet më unike që të famshmet kanë veshur në ditën më të bukur të jetës, celebrimi dhe dasma.

1. Emma Thompson

Foto/ Fustanet më unike që kanë veshur të famshmet, në

2. Mbretëresha Elizabeth II

Foto/ Fustanet më unike që kanë veshur të famshmet, në

3. Dita Von Teese

Foto/ Fustanet më unike që kanë veshur të famshmet, në

4. Priscilla Presley

Foto/ Fustanet më unike që kanë veshur të famshmet, në

5. Solange Knowles

Foto/ Fustanet më unike që kanë veshur të famshmet, në

6. Yoko Ono

Foto/ Fustanet më unike që kanë veshur të famshmet, në

7. Kaley Cuoco

Foto/ Fustanet më unike që kanë veshur të famshmet, nëFoto/ Fustanet më unike që kanë veshur të famshmet, në

8. Camilla, Dukesha e Cornwall

Foto/ Fustanet më unike që kanë veshur të famshmet, në

9. Shirley Temple

Foto/ Fustanet më unike që kanë veshur të famshmet, në

10. Gwen Stefani

Foto/ Fustanet më unike që kanë veshur të famshmet, në

11. Miley Cyrus

Foto/ Fustanet më unike që kanë veshur të famshmet, nëFoto/ Fustanet më unike që kanë veshur të famshmet, në

12. Kandi Burruss

Foto/ Fustanet më unike që kanë veshur të famshmet, nëFoto/ Fustanet më unike që kanë veshur të famshmet, në

13. Allison Pill/K.C/dritare.net

Foto/ Fustanet më unike që kanë veshur të famshmet, nëFoto/ Fustanet më unike që kanë veshur të famshmet, në