Na ndiqni edhe në

Modë

Bikinit në trend këtë verë? Ja sugjerimet e vajzave të famshme shqiptare!

Bikinit në trend këtë verë? Ja sugjerimet e vajzave të

Moti nuk po na lë ta shijojmë plazhin. Megjithëse ka pasur ditë ku dielli i nxehtë na ka bërë të veshim rrobat e banjave dhe të rendemi në plazh.

Të famshmit shqiptarë kanë mbushur bregdetin e jugut këtë verë. E preferuara e tyre ishte Drimadhja.

Bikinit në trend këtë verë? Ja sugjerimet e vajzave të

Por në këtë artikull nuk do të flasim për motin, plazhin, apo vipat në plazh, por për bikinit. Është një temë e rëndësishme, sidomos për ato vajza që ende nuk kanë zgjedhur çfarë të marrin me vete kur të ikin në plazh.

Bikinit në trend këtë verë? Ja sugjerimet e vajzave të

Çfarë bikinish janë trend këtë verë? Epo këtë jua tregojnë vajzat e famshme shqiptare. Ngjyrat e rroba banjave që mbizotërojnë këtë verë janë: e kuqja, e verdha dhe bluja. Me pak fjalë bikinit me ngjyra të ndezura janë zgjedhja ideale për ju.

Bikinit në trend këtë verë? Ja sugjerimet e vajzave të

Nga Aulona Musta, tek Armina Mevlani, Eliona Pitarka, Elita Rudi, Enca etj, ja sugjerimet e vajzave shqiptare për bikinit që mund të vishni këtë verë!/K.C/dritare.net

Bikinit në trend këtë verë? Ja sugjerimet e vajzave tëBikinit në trend këtë verë? Ja sugjerimet e vajzave tëBikinit në trend këtë verë? Ja sugjerimet e vajzave tëBikinit në trend këtë verë? Ja sugjerimet e vajzave tëBikinit në trend këtë verë? Ja sugjerimet e vajzave tëBikinit në trend këtë verë? Ja sugjerimet e vajzave tëBikinit në trend këtë verë? Ja sugjerimet e vajzave tëBikinit në trend këtë verë? Ja sugjerimet e vajzave të