Na ndiqni edhe në

Modë

10 kombinime pranverore nga Fjoralba Ponari

10 kombinime pranverore nga Fjoralba Ponari

Fjoralba Ponari është moderatorja bukuroshe që na zbukuron ekranin në çdo dalje të saj.

10 kombinime pranverore nga Fjoralba Ponari

Ajo është jo vetëm e bukur dhe moderatore shumë e zonja, por ka dhe shumë stil, saqë çdo herë që shfaqet në televizion, vjedh vëmendjen tonë me fustanet, kostumet dhe të gjitha veshjet e saj, sidomos gjatë pranverës.

10 kombinime pranverore nga Fjoralba Ponari

Dritare.net ka hyrë në Instagramin e saj dhe ka përzgjedhur 10 kombinime veshjes, që janë perfekte për panverën. Po ju lëmë t’i shikoni më poshtë!/E.B-dritare.net

10 kombinime pranverore nga Fjoralba Ponari

10 kombinime pranverore nga Fjoralba Ponari

10 kombinime pranverore nga Fjoralba Ponari

10 kombinime pranverore nga Fjoralba Ponari

10 kombinime pranverore nga Fjoralba Ponari

10 kombinime pranverore nga Fjoralba Ponari

10 kombinime pranverore nga Fjoralba Ponari

10 kombinime pranverore nga Fjoralba Ponari

10 kombinime pranverore nga Fjoralba Ponari

10 kombinime pranverore nga Fjoralba Ponari