Na ndiqni edhe në

Kuriozitete

Veshjet ikonike të Kate Middleton që do t’ju bindin se ajo është mbretëresha e stilit!

Veshjet ikonike të Kate Middleton që do t’ju bindin se ajo

Nuk njihet kot si ikona e stilit Dukesha e Kembrixhit, prej së cilës duhet të mësojë çdo adhurues i modës. Gardëroba e Katerinës jo vetëm që është e mbushur me veshje nga stilistë të famshëm, por gjithashtu edhe nga tregu masiv siç i themi ne, dhe në secilën prej tyre ajo duket mahnitëse.

Dhe meqë ra fjala, Kate i adhuron rrobat e bëra nga leshi dhe këto lloj veshjesh janë gjithmonë zgjedhja e saj e parë.

Dritare.net ka sjellë për ju veshjet më ikonike të Kate Middleton!

Veshjet ikonike të Kate Middleton që do t’ju bindin se ajo

Prince William dhe Kate Middleton duke çuar fëmijët e tyre në shkollë, në vitin 2019

Veshjet ikonike të Kate Middleton që do t’ju bindin se ajo

Në premierën e një filmi në Londër, 2012

Veshjet ikonike të Kate Middleton që do t’ju bindin se ajo

Në një ceremoni për çmimet e Akademisë Britanike të Filmit dhe Televizionit (BAFTA), 2011

Veshjet ikonike të Kate Middleton që do t’ju bindin se ajo

Kate Middleton në Londër, 2019

Veshjet ikonike të Kate Middleton që do t’ju bindin se ajo

Ndaje çmimesh, Londër, 2013

Veshjet ikonike të Kate Middleton që do t’ju bindin se ajo

Në darkën e 10-vjetorit të ARK në Pallatin Kensington më 9 qershor 2011, në Londër

Veshjet ikonike të Kate Middleton që do t’ju bindin se ajo

Duke vizituar galerinë e artit bashkëkohor, në 2015

Veshjet ikonike të Kate Middleton që do t’ju bindin se ajo

Dukesha e Kembrixhit mbërrin në premierën botërore të Spectre në Londër, 2015

Veshjet ikonike të Kate Middleton që do t’ju bindin se ajo

Në Muzeun Victoria dhe Albert në Londër gjatë një mbrëmje gala në ndihmë të The Art Room, 2015

Veshjet ikonike të Kate Middleton që do t’ju bindin se ajo

Kate Middleton në Wimbledon, Londër, 2016

Veshjet ikonike të Kate Middleton që do t’ju bindin se ajo

Duka dhe Dukesha e Kembrixhit në vizitën e tyre zyrtare në Kanada, 2016

Veshjet ikonike të Kate Middleton që do t’ju bindin se ajo

Pjesëmarrja në Muzeun Victoria dhe Albert në Londër, 2017

Veshjet ikonike të Kate Middleton që do t’ju bindin se ajo

Vizita e Princit William dhe Kate Midleton në Pakistan, 2019

Veshjet ikonike të Kate Middleton që do t’ju bindin se ajo

Dukesha e Kembrixhit viziton Qendrën e Fëmijëve në Londër, 2019

Veshjet ikonike të Kate Middleton që do t’ju bindin se ajo

Në ceremoninë ndarjes së çmimeve BAFTA, 2018

Veshjet ikonike të Kate Middleton që do t’ju bindin se ajo

Kate Middleton duke vizituar Muzeun e Historisë Natyrore në Londër, 2019

Veshjet ikonike të Kate Middleton që do t’ju bindin se ajo

Dukesha e Kembrixhit, e shoqëruar nga Princesha e Kurorës, Victoria dhe Princ Danieli, vizitoi Shkollën Matteusskolan, 2018

Veshjet ikonike të Kate Middleton që do t’ju bindin se ajo

Në ceremoninë e ndarjes së çmimeve BAFTA 2019

Veshjet ikonike të Kate Middleton që do t’ju bindin se ajo

Ndërsa vizitoi një jetimore, 2020

Veshjet ikonike të Kate Middleton që do t’ju bindin se ajo

Vizita e princit William dhe Kate Middleton në Pakistan, 2019

Veshjet ikonike të Kate Middleton që do t’ju bindin se ajo

Në hapjen e mensës së fëmijëve, 2019

Veshjet ikonike të Kate Middleton që do t’ju bindin se ajo

Në një festë për nder të BBC, 2018

Veshjet ikonike të Kate Middleton që do t’ju bindin se ajo

Vizita e Princit William dhe Kate Middleton në Australi, 2014

Veshjet ikonike të Kate Middleton që do t’ju bindin se ajo

Princi William dhe Kate Middleton duke uruar punonjësit britanikë të kujdesit shëndetësor në 72-vjetorin e NHS, 2020

Veshjet ikonike të Kate Middleton që do t’ju bindin se ajo

Princi William dhe Kate Middleton vizitojnë bazën ushtarake RAF Akrotiri në Qipro, 2018

Veshjet ikonike të Kate Middleton që do t’ju bindin se ajo

Vizita e Princit William dhe Kate Middleton në Irlandë, 2020./K.C/dritare.net