Na ndiqni edhe në

Kuriozitete

Një Barbie dhe Ken në Sanremo2024. Çifti shkëlqen në mbrëmjen e radhës!

Një Barbie dhe Ken në Sanremo2024. Çifti shkëlqen në

Giovanna Civitillo ndriçoi me një fustan rozë me temina në Sanremo 2024, të cilin mund ta etiketojmë me hashtag #barbiecore.

Nga ana tjetër edhe Amadeus në harmoni të plotë veshi xhaketë rozë gjatë mbrëmjes më të shumëpritur të Sanremo 2024, atë kushtuar kopertinave. Gai Mattiolo, stilisti i çiftit krijoi fustanin e mbuluar me temina, i denjë për një divë të Hollivudit. Me kalimin e viteve zonja e parë na ka ofruar dhjetëra pamje të panumërta të mbrëmjes, por për herë të parë ajo është zhytur në teminat. Një model që heroina e Disney me siguri do ta kishte vendosur në garderobën e saj.

Partneriteti mes Amadeus dhe Giovanna Civitillo shfaqet edhe me nuancat rozë./M.K-dritare.net