Na ndiqni edhe në

Kuriozitete

Çmimet Brit Awards, Dua Lipa dhe yjet ndërkombëtarë shkëlqejnë në tapetin e kuq!

Disa nga yjet ndërkombëtarë janë shfaqur sot në tapetin e kuq për ndarjen e çmimeve, Brit Awards në Londër.

Kshtë u veshën VIP-at në tapetin e kuq:

Çmimet Brit Awards, Dua Lipa dhe yjet ndërkombëtarë

Çmimet Brit Awards, Dua Lipa dhe yjet ndërkombëtarë

Çmimet Brit Awards, Dua Lipa dhe yjet ndërkombëtarë