Na ndiqni edhe në

Kuriozitete

Foto/ Sa kanë ndryshuar ndër vite yjet e Hollivudit!

Foto/ Sa kanë ndryshuar ndër vite yjet e Hollivudit!
Humbja e peshës, rritja e mjekrës, prerja ose lyerja e flokëve ose ndryshimi i stilit, janë vetëm disa nga lëvizjet tipike që bëjmë kur duam të ndryshojmë. Por në disa raste ndryshimet janë aq të mëdha sa po të pyesësh dikë, do të mendojë se janë dy persona të ndryshëm. Më i thellë na duket ndryshimi kur e shohim te një personazh që njohim, siç janë yjet e famshme. Në disa raste, ata pa frikë kanë shpërndarë disa foto të vjetra të tyre që nga koha kur sapo kishin filluar karrierën e tyre. Në galerinë më poshtë do të gjeni një paralelizim, si kanë qenë dikur dhe si janë sot këto personazhe të famshme./K.C/dritare.net