Na ndiqni edhe në

Kuriozitete

Foto/ Mahnitën botën me bukurinë e tyre, sa kanë ndryshuar supermodelet ikonike!  

Foto/ Mahnitën botën me bukurinë e tyre, sa kanë ndryshuar

Suksesi në biznesin e modelimit është i pamundur pa një personalitet karizmatik dhe vetëbesim të lartë. Këto cilësi jo vetëm që i lejojnë modelet të pushtojnë zemrat e stilistëve të famshëm, por gjithashtu i ndihmojnë të qëndrojnë në këmbë edhe pasi karriera e tyre të përfundojë.

Mjafton të shikoni fotot e fundit të supermodeleve të famshme të së shkuarës për ta pasur të qartë këtë fakt. Dritare.net ju sjell në galerinë më poshtë foto që tregojnë sa shumë kanë ndryshuar supermodelet me famë botërore, që mahnitën globin me bukurinë e tyre./K.C/dritare.net