Na ndiqni edhe në

Kuriozitete

Foto/ 13 truke që përdorin zonjat e famshme për t'u dukur perfekte!

Foto/ 13 truke që përdorin zonjat e famshme për t'u dukur

Të famshmit shpenzojnë shumë kohë duke u përgatitur për një event në tapetin e kuq. Përgatitjet e tyre zakonisht përfshijnë grimin, stilimin e flokëve dhe zgjedhjen e veshjes. Dhe stilistët bëjnë çmos që yjet të duken të përsosura gjatë gjithë eventit.

Më poshtë ju sjellim disa metoda të thjeshta, por efektive që ndihmojnë të famshmit të ndihen të sigurt në tapetin e kuq.

Një sfungjer dhe çorape mishi për të hequr njollat e deodorantit!

Foto/ 13 truke që përdorin zonjat e famshme për t'u dukur

Të mbathura ngjitëse!

Foto/ 13 truke që përdorin zonjat e famshme për t'u dukur

2 komplete veshjesh në të njëjtën kohë!

Foto/ 13 truke që përdorin zonjat e famshme për t'u dukur

Mbuluese për gjoksin!

Foto/ 13 truke që përdorin zonjat e famshme për t'u dukur

Një çantë rezervë në rast urgjencë!

Foto/ 13 truke që përdorin zonjat e famshme për t'u dukur

Letër zmerile për këpucë!

Foto/ 13 truke që përdorin zonjat e famshme për t'u dukur

Spraj antistatik për të parandaluar ngjitjen e fustanit në këmbë!

Foto/ 13 truke që përdorin zonjat e famshme për t'u dukur

Peceta për sqetullat!

Foto/ 13 truke që përdorin zonjat e famshme për t'u dukur

Qese plastike për të veshur çizmet deri te gjuri!

Foto/ 13 truke që përdorin zonjat e famshme për t'u dukur

Pastë dhëmbësh për të pastruar këpucë të gërvishtura!

Foto/ 13 truke që përdorin zonjat e famshme për t'u dukur

Shirita për belin!

Foto/ 13 truke që përdorin zonjat e famshme për t'u dukur

Një fill për të mbajtur një fund të gjatë!/K.C/dritare.net

Foto/ 13 truke që përdorin zonjat e famshme për t'u dukur