Na ndiqni edhe në

Kuriozitete

Dyshja fantastike “Tomy and Jerry” rikthehen në ekran në vitin 2021

Dyshja fantastike “Tomy and Jerry” rikthehen në ekran në

Tomy dhe Jerry janë përpjekur të mundin njëri-tjetrin për 80 vite dhe tani ata do të vazhdojnë traditën në një film të ri të planifikuar për t'u shfaqur në kinema në 2021-in. Dyshja më e dashur e ekranit do të rikthehen në kinema në rolet e tyre të përhershme, pa ndryshuar asgjë. Tomy dhe Jerry do të nisin një aventurë të re në New York, në një hotel që do të jetë shtëpia e tyre.

Dyshja fantastike “Tomy and Jerry” rikthehen në ekran në

Teksa bëhet një dasmë, organizatorja punëson Tomy-n për të hequr qafe Jerry-n, por këtë herë pavarësisht luftës mes tyre, ata do të bashkëpunojnë me armikun e tyre të përbashkët.
Filmi vjen me animacion dhe me personazhe reale dhe shfaqja është planifikuar të shfaqë premierën më 5 mars të vitit të ardhshëm./M.M-dritare.net