Na ndiqni edhe në

Kronikë

Vrasje në Lezhë, autori 17 vjeç!

Vrasje në Lezhë, autori 17 vjeç!

Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur mesditën e sotme në Lezhë. Sipas informacioneve, vrasja ka ndodhur në fshatin Manati të Lezhës dhe viktima është Lekë Gjonaj, 65 vjeç.

Nga të dhënat dyshohet se bëhet fjalë për vrasje për shkak të hakmarrjes dhe autori është një 17-vjeçar. Pas krimit, i mituri është dorëzuar në polici./M.M-dritare.net