Na ndiqni edhe në

Kronikë

Foto/ Vriten 6 persona në Greqi. Raportohet se janë shqiptarë 

Foto/ Vriten 6 persona në Greqi. Raportohet se janë
Me 25 plumba, persona të panjohur ekzekutuan gjashtë persona në orët e pasdites në Loutsa të Greqisë. CNNGrek shkruan se janë shqiptarë. Ndërkohë Protothema.gr publikoi një fotodokument të makinës në të cilën gjendeshin të vdekurit. Në automjetin me targa gjermane janë gjetur pesë persona të vdekur dhe një tjetër, jashtë mjetit.

Foto/ Vriten 6 persona në Greqi. Raportohet se janë
Bëhet fjalë për të huajt që me sa duket ranë në pritë, ndërsa policia është në kërkim të një motori dhe një makinë të zezë me të cilën dyshohet se u arratisën autorët. Sipas informacioneve të para, bëhet fjalë për larje hesapesh./K.C/dritare.net