Na ndiqni edhe në

Kronikë

Video/ Aksident te rruga e Kavajës, plagoset nëna bashkë me foshnjën

Video/ Aksident te rruga e Kavajës, plagoset nëna bashkë me

Një aksident ka ndodhur sot në rrugën e Kavajës, rreth orës 12:40, ku mjeti me drejtues shtetasin J.M., është përplasur me mjetin me drejtues shtetasin E.M.

Si pasojë e aksidentit kanë mbetur të dëmtuar pasagjerët në mjet shtetasja A.R dhe foshnja e saj të cilët ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Video/ Aksident te rruga e Kavajës, plagoset nëna bashkë me

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./E.B-dritare.net