Na ndiqni edhe në

Kronikë

U vra nga bashkëshorti para banesës, ja çfarë shkruajnë njerëzit në profilin e 35-vjeçares!

Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e djeshme në Itali, ku 35-vjeçarja Klodiana Vefa është ekzekutuar me plumb në kokë, ku autor i dyshuar është bashkëshorti i saj.

E reja u gjet e pajetë pak metra larg banesës nga vajza e saj, e cila e tronditur kur pa nënën e saj përtokë ka thërritur vëllain e saj: Ik, nëna ka vdekur.

Pas ngjarjes, autori i dyshuar Alfred Vefa është larguar ndërsa dyshohet se motiv mbi krimin të ketë qenë xhelozia, si dhe prej kohësh edhe pse jo të divorcuar ata nuk qëndronin në të njëjtën banesë. Në profilin e saj në ‘Instagram’, të shumta kanë qenë mesazhe ngushëllimi, ku shumë ndjekës shkruajë se ngjarja është shumë e rëndë./M.K-dritare.net

U vra nga bashkëshorti para banesës, ja çfarë