Na ndiqni edhe në

Kronikë

U përplas me Jet Ski, i riu ndërron jetë 5 ditë më vonë tek Trauma!

U përplas me Jet Ski, i riu ndërron jetë 5 ditë më

Ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës 16-vjeçari, i cili disa ditë më parë u aksidentua në plazhin e Llamanit në Himarë, teksa drejtonte një Jet Ski.

Mësohet se i riu me iniciale K.Xh., po qëndronte prej ditësh në spitalin e Traumës pasi kishte pësuar vdekje klinike.

I riu ka ndërruar jetë në spital rreth orës 04:00 të mëngjesit të sotëm.

Kujtojmë se viktima dhe shoku i tij, 17 vjeç së bashku me dy të tjerë janë futur në det, me 2 mjete lundruese Jet Ski, ku dyshohet janë përplasur me njëra – tjetrën./M.K-dritare.net